Vítame Vás na oficiálnych stránkach futbalového klubu mládeže FKM Karlova Ves Bratislava U15 (ročník nar. 2004).

19.6.2018: Jarná časť sezóny 2017/18 v číslach a faktoch.

NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS

Aktuality

Informácie od trénerov

Nominácia na zápas PMA2 proti ŠK Hargašova Záhorská Bystrica

Nominácia na zápas s ŠK Hargašova Záhorská Bystrica, hrá sa 23.4.2015 (štvrtok) o 16:30 na ihrisku v Marianke.
Hargaš, Herényi, Horn, Zitta, Berec, Šogor, Gers, Hajaš, Puchý, Staroň, Šimovčík, Vadkerti

Hodnotenie zápasu Ružinov - FKMKV 4:0

Proti fyzicky veľmi disponovanému súperovi sme odohrali sľubný prvý polčas, v ktorom sme kontrolovali zápas kombinačnou hrou a vytvorili sme si zaujímavé gólové príležitosti. Po polčasovej prestávke sme naopak začali nekoncentrovane, čo súper využil na strelenie prvého gólu. Po ňom sme sa už nevedeli dostať k našej hre, naši hráči prestali držať svoje pozície a dezorganizácia v našej obrane umožnila súperovi pridať ďalšie góly do našej siete. Hráčom kleslo sebavedomie a už sme zápas len dohrávali. Vysledok určite neodzrkadľuje prvopolčasové dianie na ihrisku, ale naznačuje, koľko práce je ešte pred nami, aby sme dohnali zameškané a boli schopní vyhrávať aj takéto zápasy.
Individuálne hodnotenie:
Vajda 5,5 Berec 6,5 Papulová 5 Horn 5 Hargaš 4,5 Srpoň 5,5 Veidinger 6 Šogor 6 Zitta 5,5 Herenyi 4,5 (max 10).

Tréning vo štvrtok 16.4.2015

Tréning vo štvrtok 16.4.2015 z dôvodu hrania majstrovského zápasu odpadá.

Náhradný trening za štvrtok bude v sobotu 18.3.2015 o 15:00 na ihrisku Molecova. Pošlite info ak sa niekto nemôže zúčastniť.

Cez víkend nehráme žiadne majstrovské zápasy!

Pridať nový príspevok

Fotografia týždňa

Mužstvo FKM Karlova Ves U14 po poslednom zápase sezóny 2017/18 a víťazstve nad SDM Domino Bratislava (9.6.2018)