Deň detí FKM Karlova Ves

V poradí už tretí Deň detí (hráčov) FKM Karlova Ves sa chystá na nedeľu 7.  júna 2015 na domovskom ihrisku na Molecovej ulici. Už tradične je spojený s vytvorením "kotla" a fanúšikovskou podporou pre seniorské A mužstvo FKM. Tomu sa pri takýchto príležitostiach zvykne dariť, veď počas predchádzajúcich dvoch Dní detí zakaždým zvíťazilo.

V nedeľu 7. júna od 17:00 h ho však čaká mimoriadne náročná úloha: do Karlovky zavíta vedúce mužstvo súťaže FC Petržalka, v drese ktorého nastupujú viacerí bývalí extraligisti, ktorí majú na svojom konte niekoľko sto štartov v najvyššej ligovej súťaži. Za všetkých stačí spomenúť napr. Filipka (Spartak Trnava), Lavrinčíka a Obšitníka (Inter), Streleca (Artmedia) alebo Medveďa (MFK Košice). Mladí behaví Karlovešťania majú proti skúsenému lídrovi motiváciu navyše: v tejto sezóne ho ešte neporazili a v prípade nedeľňajšieho víťazstva sa môžu posunúť v tabuľke na výborné 2. miesto.

FKM KV sa bude v nedeľu spoliehať na hlasnú podporu svojich mladých priaznivcov. Program nedeľňajšieho "Dňa detí FKM" je nasledovný:

16:15 h zraz na ihrisku Molecova v klubových červeno-bielach farbách
16:30 h príprava detí na slávnostný nástup oboch mužstiev v klubových dresoch
16:50 h nástup oboch tímov
17:00 h zápas FKM Karlova Ves - FC Petržalka a
19:00 h koniec zápasu, najlepší domáci "fans" dostanú za svoje povzbudzovanie odmenu

Počas celej akcie je pre deti zabezpečený pitný režim. Príďte všetci na neoficiálny záver futbalovej sezóny 2014/15, v ktorej hneď viaceré mužstvá nášho klubu dosiahli vo svojich kategóriách výborné umiestnenia.