Éru prípravky ukončíme na top turnaji v Piešťanoch

Tím FKM Karlova Ves Bratislava 2004 si v samom závere svojho prípravkárskeho obdobia (možno) zmeria sily s rovesníkmi zo slávneho AS Roma!

Naše mužstvo sa príhlásilo na prvý ročník výborne obsadeného medzinárodného turnaja kategórie U11, ktorý sa odohrá v priebehu dvoch dní 26.-27. júna 2015 v Piešťanoch, v areáli organizátora turnaja klubu PFK Piešťany.

Na PFK Junior Cupe doteraz potvrdili svoju účasť kluby zo 7 krajín - Slovenska, Česka, Rakúska, Maďarska, Poľska, Chorvátska a Talianska, ktoré budú zastupovať nádeje AS Roma. Na turnaji sa ďalej predstaví napr. ŠK Slovan Bratislava, FC Nitra, MFK Ružomberok, Dukla Banská Bystrica, MFK Skalica, ale aj FV Austria XIII Viedeň, NK Zadar, DVSC Debrecen, alebo dievčenský výber AC Sparta Praha.

24 tímov bude rozdelených do dvoch skupín po 12, pričom v skupine sa hrá systémom každý s každým (11 zápasov pre každé zúčastnené mužstvo). Prvých osem tímov z každej skupiny postúpi do osemfinále a ďalej budú pokračovať vyraďovacím spôsobom.

Pre naše mužstvo bude turnaj v samom závere sezóny nepochybne výbornou konfrontáciou s vyspelými klubmi a rôznymi hernými štýlmi. Po turnaji sa už chlapci a dievča rozutekajú na prázdniny, aby sa v polovici júla opäť stretli a začali spoločnú prípravu na novú kapitolu v ich futbalovom živote - prvú sezónu v prvej lige mladších žiakov U12.