FKM Karlova Ves - FC Baník Horná Nitra 9:7 (3:4)

Góly: Fraňo 2, Lednár 2, Manó, Kachút, Horváth, Pokorný, F. Polák.
Zostava: Vajda, Čomor - Vavro, Horváth, Oros, Berec, Hargaš, Horn, Hrzič, Manó, Šogor, Srpoň (C), Kachút, Ševčík, D. Polák, Lednár, Fraňo, Pokorný, F. Polák. Tréneri:  Šogor, (Rischer), Chocina.

Oficiálny protokol zo zápasu TU.

Proti tímu reprezentujúcemu Prievidzu a Handlovú sme dosiahli historicky prvé víťazstvo v prvej lige. Ani zďaleka sa však nerodilo ľahko. Mali sme dobrý vstup do zápasu, keď sme krátko vyhrávali už 3:0 v kombinovanom skóre, súper však ešte do prestávky výsledok otočil štyrmi strelenými gólmi na jednom ihrisku, pričom minimálne rovnaký počet gólových šancí zachránil náš brankár B. Čomor. Nás mohlo mrzieť množstvo nepremenených šancí najmä prvej formácie.

Obaja tréneri v prestávke urobili skvelú prácu a mužstvo z kabín vybehlo ako vymenené. V rozpätí niekoľkých minút otočilo kombinovaný výsledok z 3:4 na 7:4 a náskok si už  postrážilo až do konca. V dôležitých okamihoch podržali výbornými zákrokmi obaja brankári. Hoci sa nedá povedať, že by sme boli v hernom prejave lepší ako súper, chlapci si prvé víťazstvo doslova vybojovali a presvedčili sa, že aj v prvej lige môžu pri zodpovednom prístupe a bojovnosti počas celého zápasu bodovať s väčšinou súperov.