FKM Karlova Ves - FK DAC 1904 Dunajská Streda 7:3 (5:1)

Góly: Srpoň 3, Kachút 2, D. Polák, Lednár.
Zostava: Vajda, Čomor - Vavro, Horváth, Oros, Berec, Hargaš, Horn, Hrzič, Manó, Šogor, Srpoň (C), Kaliský, Kachút, Ševčík, D. Polák, Herényi, Lednár, Veidinger, Pokorný, Fanev. Tréneri: Šogor, Chocina.

Oficiálny protokol zo zápasu TU.

V zápase 7. kola chlapci využili výhodu domáceho prostredia a svojho súpera z Dunajskej Stredy preskočili v priebežnej tabuľke. Základ úspechu položili už v prvom polčase, ktorí vyhrali 5:1 a podali v ňom jeden zo svojich doteraz najlepších výkonov. Skóre sa menilo už v druhej minúte po pekne zahranom rohovom kope. Do prestávky sa nám podarilo skórovať ešte štyrikrát, čo sa neskôr pre konečný výsledok ukázalo ako rozhodujúce.

Druhý polčas už ponúkol iný obraz hry. Hostia doň nastúpili s oveľa väčším dôrazom a nasadením a najmä v prvých desiatich minútach sme sa museli väčšinou brániť. Výsledkom boli aj dva zlepené inkasované góly - po jednom na oboch ihriskách - ktorými sa DAC dostal na dostrel a jasne pohrozil, že zápas ešte nemáme vyhratý. Našťastie sa aj našim chlapcom podarilo v rozpätí jednej minúty dvakrát skórovať, keď sa presadili streleckí lídri oboch formácií v tomto zápase  S. Srpoň a D. Kachút. Zápas sa nám potom umnou hrou podarilo dotiahnuť do víťazného konca, stabilne dobré výkony podali obaja brankári, pred ktorými si poriadok dokázali urobiť nadpriemerne hrajúci strední obrancovia Horváth a Hrzič.

Mužstvo teraz čaká tzv. "anglický" týždeň. V utorok popoludní zabojujú o postup do finálového turnaja Mini Champions Ligy 2015 a v nedeľu vycestujú za ďalším ligovým súperom do Púchova.