FKM Karlova Ves - ŠK Slovan Bratislava 3:8 (2:2)

Góly: Šogor, Ševčík, Lednár.
Zostava: Vajda, Čomor - Fraňo, Vavro, Horváth, Oros, Berec, Hargaš, Horn, Hrzič, Manó, Šogor, Srpoň, Kaliský, Kachút, Ševčík, D. Polák, Herényi, Lednár, Veidinger. Tréneri: Šogor, Chocina.

Oficiálny protokol zo zápasu TU.

V prestížnom derby zápase sme podľahli vedúcemu tímu tabuľky vcelku jednoznačne, aj napriek tomu, že Slovan postavil do zápasu iba 4 hráčov ročníka 2004. Ešte do polčasu sa chlapcom darilo udržiavať nádejný výsledok, aj keď treba objektívne povedať, že "belasí" už v prvej časti hry na oboch ihriskách v poli dominovali a vytvorili si viacero sľubných gólových príležitostí. Rozdiel bol najmä v individuálnej vyspelosti hráčov, rýchlosti a schopnosti účinne zakombinovať. V našom mužstve viazla súhra a jednotlivé formácie pôsobili dosť odrezane. Pozitívom prvého polčasu bol aspoň pekný gól M. Šogora po dobre zahranej štandardnej situácii.

V druhom polčase jedna naša zostava so silnou obranou dokázala udržať súpera na dištanc a svoj minizápas dokonca vyhrala 2:1. Na druhom ihrisku sme však v krátkom slede viackrát inkasovali, čo rozhodlo o konečnom výsledku. Možno boli očakávania po peknom víťazstve v Zlatých Moravciach o čosi väčšie. Zápas však ukázal, že ak chceme pomýšľať na trvalejší pobyt v hornej polovici tabuľky, musíme pridať a zlepšiť sa v každej činnosti.

Individuálne hodnotenie hráčov (max. známka 10):
Čomor 7 Vajda 7 Horn 4/5 Hrzič 6 Fraňo 4/5 Srpoň 6 Oros 6 Polák 4/5 Lednár 5 Hargaš 4 Vavro 5 Berec 7 Horváth 7 Kaliský 6 Veidinger 7 Šogor 6 Ševčík 5 Kachút 7 Manó 6 Herényi 4/5.