Kvalitná príprava proti NMŠK

V modelovanom prípravnom zápase zvíťazil FKM Karlova Ves nad NMŠK 1922 Bratislava neoficiálne 17:9 po polčase 9:6. V doplnkovom 25-minútovom polčase sme silnejšej zostave NMŠK podľahli 1:3.

Náš súper prišiel do Karlovky s dvomi diametrálne odlišnými formáciami. Zatiaľ čo jednu z nich, ktorú tvorili zväčša chlapci a dievčatá pôsobiace v minulosti v klube BCT, sme jasne prevyšovali (13:3), so silnejšou, v ktorej mali prevahu o rok starší hráči ročníka 2003, sme prehrali 4:6. Celkove to bola po mesiaci tréningov na umelej tráve, striedaných s halou, pre všetkých vítaná zmena a chlapci si schuti zahrali. Hralo sa pritom v mrazivom nepríjemnom počasí s občasným mrholením.

Zrejme posledným zápasom v mimoriadne úspešnom kalendárnom roku 2015 bude nedeľná príprava proti tradičnému súperovi z SDM Domino Bratislava.