Na turnaj do Veľkých Uheriec

V sobotu 13. júna sa FKM Karlova Ves Bratislava U11 zúčastní na druhom ročníku futbalového turnaja mladších žiakov Memoriál Jána Korca.

Organizátorom turnaja je miestny futbalový klub TJ Nový život Veľké Uherce, ktorému sa podarilo na turnaj prilákať vyspelé prvoligové tímy FK Senica, FC Baník Horná Nitra, FC ViOn Zlaté Moravce, ako aj FŠ Mareka Hamšíka Jupie Banská Bystrica. Osmičku zúčastnených tímov doplní domáci TJ Nový život Veľké Uherce, OŠK Chynorany a TJ Slovan Oslany.

Hrať sa bude na prírodnej tráve 1x15 minút rovnakým systémom ako ligové súťaže prípraviek (6+1). Na turnaji odohrá každé mužstvo 4, resp. 5 zápasov. Naše mužstvo vyžrebovali organizátori do B skupiny, kde sa postupne stretneme s tímami z Chynorian, domácim mužstvom a FŠ M. Hamšíka Banská Bystrica.

Obec Veľké Uherce sa nachádza v okrese Partizánske asi 160 km od Bratislavy. Po športovej stránke je známa najmä areálom, v ktorom sa pravidelne konajú MS a ME v motokrose a autokrose. Z hľadiska futbalu sú Veľké Uherce známe ako rodná obec bývalého dlhoročného prezidenta SFZ Františka Laurinca (1999-2010).

 Propozície turnaja 
Rozpis zápasov turnaja