Na Výberovom turnaji BFZ Slovan opäť nad naše sily

FKM Karlova Ves Bratislava potvrdil svoje postavenie druhého najsilnejšieho klubu v regióne Bratislavy v kategórii U12 aj na výberovom turnaji BFZ, ktorý sa už tradične konal v aprílovom termíne v areáli futbalovej akadémie ŠK Slovan na Telocvičnej ulici v Prievoze.

Karlovka vcelku bez problémov zdolala vo svojej základnej skupine FK Inter (4:2) a Výber Bratislava-vidiek (4:0), čím sa dostala do finálového zápasu turnaja proti očakávanému víťazovi druhej základnej skupiny ŠK Slovan. Ten postúpil hladko cez víťazstvá nad FK Senec a Výberom Bratislava-mesto.

V rozpätí štyroch dní tak "červeno-bieli" čelili opäť jednému z najlepších mužstiev svojej kategórie na Slovensku, ktorý na turnaj poslal svoju silnú zostavu zloženú z hráčov ročníka 2004. Aj napriek veľkej snahe o odčinenie debalku z nedávneho ligového zápasu sa našim chlapcom Slovanu cestu za víťazstvom na turnaji nepodarilo skomplikovať a prehrali hladko 1:7 (jediný náš gól dal O. Lednár). Turnaj vrátane finálového zápasu sa hral na jeden polčas v dĺžke 25 min.

Uvidíme, či z nášho mužstva svojimi výkonmi niektorí z hráčov upútali trénera Výberu BFZ Waltera Rischera natoľko, že dostanú nomináciu na júnové niekoľkodňové sústredenie.

Zostava na turnaji:
Vajda, Čomor - Berec, Kaliský, Vavro, Oros, Ševčík, Kachút, Manó, Petrila, Horn, Hargaš, Veidinger, Srpoň, Fraňo, Lednár, Pokorný, D. Polák, Horváth. Tréneri: Šogor, Chocina.