Po katastrofálnom úvode sme "vstali z mŕtvych"

Pohľad na tabuľku nahováral, že by to mal byť pomerne jednoznačný zápas, opak však bol pravdou. Chlapcov možno negatívne ovplyvnilo nešťastné zranenie jedného z pilierov obrany Krištofa Horvátha v predzápasovej rozcvičke, ktoré mu napokon nedovolilo do zápasu vôbec zasiahnuť. Vstup do zápasu bol katastrofálny a po vyše desiatich minútach sme prehrávali 0:4. Našťastie, ešte do polčasu sa nám podarilo vyrovnať, keď sa v rozpätí dvoch minút trafil dvakrát M. Šogor a raz D. Kachút.

Hneď po prestávke sme sa ujali dvojgólového vedenia, ktoré však snažívý súper opäť dokázal zmazať. Nastali kľúčové momenty celého zápasu z pohľadu výsledku, v ktorých sa rozhodovalo kto z koho. Napokon sa nám štyrmi gólmi v záverečnej štvrtine zápasu predsa len podarilo definitívne zlomiť odpor súpera a zápas doviesť do víťazného konca.

Pozitívom dnešného stretnutia bolo, že mužstvo dokázalo zareagovať na nepriaznivý vývoj a hrozivé skóre postupne otočilo. Odmenou im je priebežné 3. miesto v ligovej tabuľke, iba 3 body za vedúcou dvojicou Slovan a Trenčín. Paradoxom je, že sa tak stalo po jednom z najslabších výkonov v sezóne. Už o týždeň budeme potrebovať diametrálne iný výkon, ak chceme v šlágri o čelo zohrať úspešnú partiu so silným AS Trenčín.

MŠK Púchov - FKM Karlova Ves Bratislava 6:10 (4:4)