FKM Karlova Ves Bratislava - FK Rača 5:8 (1:4, 2:3, 2:1)
Góly: Berec, Rinaldi, Zitta, Manó, Herényi
Zostava: Vajda - Berec, Horn, Hargaš, Šogor, Púchy, Šimovčík, Srpoň, Herényi, Manó, Rinaldi, Zitta, Vadkerti
Tréneri: Šogor, Šándor

V ďalšom prípravnom zápase na domácej umelej tráve sme podľahli nášmu častému súperovi z Rače o tri góly. Hralo sa opäť na tri tretiny po 25 minút, pričom o výsledku v podstate rozhodlo už úvodných 15 minút. Naši chlapci vstúpili do zápasu veľmi zle, bez potrebného nasadenia a pohybu a čoskoro prehrávali 0:4. Od druhej tretiny predovšetkým prvá formácia prevzala opraty zápasu do svojich rúk a vynútila si územnú prevahu, avšak iba s minimom streleckých pokusov. Aj to bola jedna z príčin - popri chybách v obrane - prečo sa nám zápas už výsledkovo nepodarilo otočiť. Pred začiatkom jarnej odvety ligy prípraviek tak na všetkých čaká ešte veľa práce na tréningoch.