SDM Domino Bratislava - FKM Karlova Ves 6:2 (2:1)

Góly: Zitta 2.

Zostava: Vajda - Horn, Berec, Hargaš, Šogor, Srpoň, Zitta, Manó, Herényi. Tréneri: Šogor, Šándor.

Oficiálny protokol zo zápasu TU.

Hodnotenie trénera:
Celý prvý polčas sa v našej hre objavovalo množstvo kvalitnej hry, ktorú trénujeme na tréningoch a len vďaka slabému zakončeniu sme si nevybudovali zaujímavý gólový náskok. Naopak, z ojedinelých šancí súpera sme 2x inkasovali a napriek dobrej hre prehrávali po polčase 2:1. Druhý polčas - ako už tradične - bol z našej strany oveľa slabší a jednoznačne sme sklamali. Hráči prestali brániť súperových hráčov a úplne odovzdane dohrali zápas, pričom len vďaka výbornému výkonu Olivera v bráne sme neinkasovali dvojciferný počet gólov. Z množstva chýb spomeniem hlavne nedôslednosť a dezorganizáciu celej obrany. Hráčov sa na tréningu budeme snažiť učiť zodpovednosti voči celému tímu, voči rodičom a všetkým našim podporovateľom.