Slovan nás prevýšil

V prestížnom derby zápase sme podľahli vedúcemu tímu tabuľky vcelku jednoznačne, aj napriek tomu, že Slovan postavil do zápasu iba 4 hráčov ročníka 2004. Ešte do polčasu sa chlapcom darilo udržiavať nádejný výsledok, aj keď treba objektívne povedať, že "belasí" už v prvej časti hry na oboch ihriskách v poli dominovali a vytvorili si viacero sľubných gólových príležitostí. Rozdiel bol najmä v individuálnej vyspelosti hráčov, rýchlosti a schopnosti účinne zakombinovať. V našom mužstve viazla súhra a jednotlivé formácie pôsobili dosť odrezane. Pozitívom prvého polčasu bol aspoň pekný gól M. Šogora po dobre zahranej štandardnej situácii.

V druhom polčase jedna naša zostava so silnou obranou dokázala udržať súpera na dištanc a svoj minizápas dokonca vyhrala 2:1. Na druhom ihrisku sme však v krátkom slede viackrát inkasovali, čo rozhodlo o konečnom výsledku. Možno boli očakávania po peknom víťazstve v Zlatých Moravciach o čosi väčšie. Zápas však ukázal, že ak chceme pomýšľať na trvalejší pobyt v hornej polovici tabuľky, musíme pridať a zlepšiť sa v každej činnosti.

FKM Karlova Ves Bratislava - ŠK Slovan Bratislava 3:8 (2:2)