V Badíne v silnej konkurencii až na 5. mieste

V nedeľu 15. februára sa FKM Karlova Ves U11 zúčastnil na kvalitne obsadenom halovom turnaji v Badíne pri Banskej Bystrici. Okrem nás na turnaji hrali chlapci z Dukly Banská Bystrica, MFK Ružomberok, FC ViOn Zlaté Moravce, Fomat Martin a usporiadajúcej JUPIE FŠ M. Hamšíka Banská Bystrica.

Mužstvo hralo na turnaji v okyptenej zostave z dôvodu zdravotných problémov niekoľkých chlapcov, a tiež s viditeľnou absenciou viacerých tréningových jednotiek, ktoré odpadli kvôli zimnému počasiu v mesiacoch december a január. Na podstatne zohranejšie mužstvá, ktoré pravidelne trénujú v hale, od úvodu nestačili. Potešiteľné však bolo, že od zápasu k zápasu sa chlapci zlepšovali a v poslednom zápase proti neskoršiemu víťazovi celého turnaja Dukle Banská Bystrica predviedli jednoznačne najlepší výkon (2:4) a o úspešný výsledok bojovali do posledných sekúnd. Napokon jediné víťazstvo získali v zápase s domáciou JUPIE gólom na 2:1 doslova so zvukom záverečného klaksónu.

Víťazom celého turnaja sa stala Dukla Banská Bystrica pred MFK Ružomberok, keď o poradí medzi oboma mužstvami rozhodlo až 5. rozlišovacie kritérium - vyšší počet strelených gólov vo všetkých zápasoch. Vzájomný zápas totiž skončil remízou 2:2 a oba celky mali zhodný aj rozdiel gólov zo všetkých zápasov. FKM Karlova Ves skončila na 5. mieste so ziskom 3 bodov z 5 zápasov (1-0-4) pri skóre 7:22.

Výsledky:

FKM Karlova Ves - FC ViOn Zlaté Moravce 1:7. Gól: Rinaldi

FKM Karlova Ves - FOMAT Martin 1:4. Gól: Rinaldi

FKM Karlova Ves - MFK Ružomberk 1:6. Gól: Veidinger

FKM Karlova Ves - JUPIE FŠ M. Hamšíka Banská Bystrica 2:1. Góly: Papulová, Manó.

FKM Karlova Ves - Dukla Banská Bystrica 2:4. Góly: Berec, Manó.

Zostava:

Vajda - Berec, Horn, Papulová - Šogor, Rinaldi, Veidinger, Manó.

Najlepším hráčom nášho mužstva na turnaji bol na základe hodnotenia trénerov brankár Oliver Vajda.