V poslednom zápase sezóny tesná prehra s Dominom

V ďalšom prípravnom zápase pred jarnou odvetou 1. ligy mladších žiakov podľahol FKM Karlova Ves tesne SDM Domino Bratislava 8:9 po polčase 2:5. Pre úplnosť treba doplniť, že náš súper nastúpil na zápas s tímom kategórie U13, v ktorom bola väčšina hráčov o jeden rok staršia.

Napriek tomu po väčšinu zápasu nebol vekový rozdiel na ihrisku príliš poznať, naopak, naše mužstvo malo v poli miernu optickú prevahu. Rozdiel sa najviac prejavoval pri zakončovaní, v ktorom boli hráči Domina dôraznejší a efektívnejší. Naši chlapci však predviedli niekoľko vtipných kombinačných akcií a najmä druhý gól stál za to. Zatiaľ čo A-formácia Domina v zápase dominovala a vyhrala ho v pomere 7:2, druhú formáciu sme naopak dokázali s prehľadom zdolať 6:2, hoci väčšina hráčov mala v nohách sobotňajší trojhodinový "otcovražedný" turnaj.

Nedeľňajší duel bol zároveň poslednou tohtoročnou zápasovou previerkou. Chlapci a dievča majú v tomto kalendárnom roku pred sebou už iba štyri tréningové jednotky, po ktorých sa znovu zídu až v novom roku na prvom tréningu 7. januára.