V príprave prehra s Dúbravkou

FKM Karlova Ves Bratislava - ŠKP Inter Dúbravka 5:7 (1:1, 3:3, 1:3)
Góly: Kaliský 3, Manó, Hargaš.
Zostava: Majdlen - Berec, Horn, Hargaš, Šogor, Zitta, Manó, Žilinský, Púchy, Šimovčík, Rinaldi, Hajaš, Pokorný, Kaliský. Tréneri: Šogor, Šándor.

Vo svojom prvom zápase pod holým nebom od novembra podľahol výber FKM Karlova Ves U11 svojim susedom z Dúbravky 5:7. Zápas sa hral po dohode oboch trénerov na tri tretiny 3x25 min.

V našom mužstve dostali voľno viacerí hráči (Srpoň, Veidinger, Vajda) pred nedeľňajším dôležitým prvoligovým zápasom U12 v Nitre. Súper naopak prišiel iba s 8 hráčmi, napriek tomu dokázal rozhodnúť práve v záverečnej časti hry.

Prvá tretina veľa futbalovej krásy nepriniesla. Hoci sme sa ujali vedenia už v prvej minúte prakticky hneď po úvodnom výkope, zápas sa postupne vyrovnal. Z futbalového hľadiska najkrajšou bola prostredná časť hry, v ktorej padlo aj najviac gólov a okrem nich niekoľko vydarených futbalových akcií na oboch stranách. Zápas sme si prehrali v úvode poslednej tretiny, kedy sa súper dostal viackrát do prečíslenia a úspešne zakončil, aj napriek tomu, že po celý zápas na rozdiel od nás nemal možnosť prestriedať.

Pozitívom zápasu nesporne bolo, že novému trénerskému tandemu sa mohli ukázať viacerí hráči s menšími zápasovými skúsenosťami, čo pred jarnou odvetou ligy prípraviek a viacerými turnajmi bolo viac dôležité, ako dnešný výsledok.