V sobotu turnaj v Trnave

V sobotu 11. apríla sa tím FKM Karlova Ves Bratislava U11 zúčastní na turnaji svojej vekovej kategórie, ktorý organizuje FC Spartak Trnava.

Okrem dvoch tímov "bílých andelov" sa na turnaji hranom systémom každý s každým stretneme s ďalšími vyspelými mužstvami - FA Bratislava, FK Senica a FC Nitra. Hrať sa bude podľa rovnakých pravidiel ako liga prípraviek, t.j. 6+1 na jeden polčas bez výmeny strán 25 minút. Prvý zápas odohráme už o 9:00 h proti domácemu Spartaku 1, záverečný o 12:00 h proti tímu FK Senica.

V nominácii trénera Š. Šogora na tento turnaj sú hráči: Horn, Berec, Šimovčík, Papulová, Manó, Hargaš, Herényi, Vadkerti, Šogor, Zitta. Mužstvo sa bude musieť vysporiadať s absenciou svojich kmeňových hráčov (Vajda, Srpoň, Veidinger), ktorí v rovnakom čase hrajú zápas Dôvera 1. ligy mladších žiakov U12 proti ŠK Slovan Bratislava, ako aj s hráčmi nominovanými na zápas úvodného jarného kola súťaže PMA2 proti FK Slovan Ivanka pri Dunaji (Gers Hajaš, Puchý, Staroň, Žilinský). Napriek tomu bude kvalitný turnaj nepochybne výbornou zápasovou previerkou pre náš tím v jarnej časti sezóny 2014/2015.

Príďte povzbudiť našich chlapcov a dievča v sobotu dopoludnia do Trnavy, turnaj sa koná na ihrisku "Peugeot Arena", ul. Kornela Mahra 11, Trnava.